I boję się znów - audiobook - Wanda Półtawska Niezwyciężony - audiobook - Stanisław Lem Rodzice w akcji. Jak dzieciom przekazywać wartości? - audiobook - Monika i Marcin Gajda Kto zabrał mój ser? - audiobook - Spencer Johnson Wyznania egzorcysty - audiobook - Gabriel Amorth Start-up bez pieniędzy - ebook - Mike Michalowicz 5 lat kacetu - ebook - Stanisław GrzesiukDowód - ebook - Eben AlexanderBogać się kiedy śpiszOdrodzenie Feniksa Motywacja bez granic

Sztuka wyznaczania celów

Niezmiernie nam miło, że znalazłeś chwilkę, aby przeczytać ten artykuł.

Finanse domowe

Zgodnie z zasadą, że prowadzenie bloga to pomaganie innym ludziom, mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek:
program Finanse Domowe  pobierz naprawdę za darmo

Zaś dla wymagających budżet domowy w wersji - Finanse Domowe 2 - więcej informacji...

Sztuka wyznaczania celówPowszechnie utarło się, że to, co jest darmowe przeważnie jest nic nie warte. W przypadku darmowego ebooka Marcina Kijaka dotyczącego wyznaczania i osiągania celów życiowych, mogę z całą pewnością zaprzeczyć takim stwierdzeniom.

Eksiążka Sztuka wyznaczania i osiągania celów jest zdecydowanie godna polecenia, przede wszystkim ze względu na konkretną zawartość i ogromną ilość wartościowych informacji. Na prawie 100 stronach znajdziemy najróżniejsze zadania i porady, zgrupowane w postaci 15 tematycznych lekcji.

Omawiane są ponadto różne strategie i sposoby wyznaczania celów opracowane przez osoby, które osiągneły sukces w tej dziedzinie. Bardzo precyzyjnie opisana jest metoda Projekt Sukces, która stanowi ważny element układanki, jaką jest osiąganie wyznaczonych zadań.

Będziesz miał do wypełnienia ciekawe, motywujące checklisty i inne zobowiązania. Wszystko to w jednym celu - abyś zaczął myśleć i pracować nad sobą.

Podsumowując, jeśli chcesz się rozwijać i stawiać kolejne kroki na drodze do sukcesu, informacje tam zawarte powinieneś przeczytać z zapartym tchem. Miłym dodatkiem jest fakt, że ebook jest darmowy.

Od siebie chciałbym jeszcze dodać jedno spostrzeżenie, które stosuję regularnie z powodzeniem (nie jest to mój pomysł, jednak całkiem dobrze się sprawdza) w materii zarządzania własnymi celami . Mam na myśli cotygodniowe

sesje przewartościowywania celów.

Już tłumaczę o co chodzi. Otóż, aby osiągnąć wysoki współczynnik osiągania celów, należy regularnie w ustalonych cyklach poświęcić troszkę czasu (plus minus pół godziny) na analizę swoich bieżących zadań, wraz z terminami. Często zdarza się, że krótkoterminowe założenia trzeba odświeżyć lub nieco zmodyfikować. Pamietaj jednak, że cele długoterminowe nie powinny być zmieniane.

Mam nadzieję, że ta niewielka wskazówka pomoże Ci bardziej precyzyjnie planować swoje działania.

Dziękuję za przeczytanie artykułu. Podobał Ci się? Kliknij "Lubię to" poniżej!

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

E-prasa godna uwagi

Wspieramy

Siepomaga.pl