Godne owoce nawrócenia czyli wyjątkowe świadectwa

Znasz Todda White'a?

Coś mi mówi, że muszę się z Wami podzielić tym filmikiem. Dla mnie jest mega mocnym świadectwem Bożego działania, tutaj na ziemi.

Czym jest nawrócenie i dlaczego witamy się przez próg...

Głębokie rekolekcje, które na nowo przypominają nam o wielu ważnych kwestiach, o których często zapominamy. Chcesz mocniej wierzyć w Jezusa i ciągle na nowo się nawracać? Obejrzyj, jeżeli chcesz coś zmienić...

Znasz afrykańskie Kibeho?

Dla Afryki, Kibeho jest ogromnym znakiem rozpoznawczym, niczym siostra Faustyna dla Polski. To jedno z najważniejszych miejsc kultu Maryjnego w tym rejonie świata. Zachęcam do obejrzenia filmu prezentującego historię objawień z Kibeho.

Czy wiesz jak bardzo kocha Cię Maryja?

Ksiądz Piotr Glass to znany egzorcysta, który pracuje na wyspach. Najczęściej opowiada nieznane większości ludzi, sposoby działania szatana i radzi jak z nim walczyć.

Wideo, które wywarło na mnie spore wrażenie - to jego osobiste spotkanie z Matką Jezusa w Medjugorje. Polecam

Fizyczna obecność Ducha Św.

Świadectwa typu science fiction to coś, co mnie "ogromnie kręci". Tym razem Michał Świderski opowiada o swoim spotkaniu z Bogiem. Niewyobrażalnie piękny dowód rzeczywistego istnienia Ducha Św, jako osoby. Jak się spodoba to zachęcam do wejścia na dotykboga.pl. Znajdziesz tam wiele wiele więcej prawdziwych owoców działania Jezusa.

Motywujący wywiad z Jezusem

Znasz Jamesa Caviezela? To aktor ze słynnej "Pasji" Mela Gibsona. Jak pewnie się domyślasz zagrał on główną rolę w tej wybitnej produkcji amerykańskiego kina. Z wielką  nostalgią wspominam sobie ten film i nie mogę uwierzyć, że to już prawie 10 letni obraz.

I jak tu nie zawierzyć Jezusowi? Malownicza historia Krzysztofa

Uprzedzam od razu, dość długi, ale jakże ciekawy i niepowtarzalny artykuł o przypadku całkowitej zmiany życia Krzyśka. Facet czasem nawet prosi Boga, żeby już nie przesadzał z tą miłością, bo nie daje rady - ciągle tylko Jezus i Jezus ;)
Dlaczego Bóg jest miłością? - owoce narócenia Krzysztofa

Wyjątkowe świadectwo Piotrka, kiedyś bandyty a dzisiaj gorliwego głosiciela Dobrej Nowiny

Wśród wielu świadectw, które można znaleźć w necie, jednym z bardziej przekonujących a zarazem dowcipnych i interesujących, jest ten oto filmik z Piotrem w roli głównej. Dla mnie jest perełką, nieszablonowym przykładem jak działa Pan. Warto obejrzeć. Opis nawrócenia, charakterystyczne trzy babcie, ubaw po pachy...

 

Wspieramy

Siepomaga.pl