Prezent dla najmłodszych godny polecenia

Finanse domowe

Zgodnie z zasadą, że prowadzenie bloga to pomaganie innym, mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek:
program Finanse Domowe  pobierz naprawdę za darmo

Zaś dla wymagających - kompletny budżet domowy w wersji komercyjnej - Finanse Domowe 2

Gra planszowa MisjaGry planszowe właśnie przechodzą wielkie odrodzenie. Powstają przeróżne tytuły i najrozmaitsze pomysły twórców, cieszą oko i umysły graczy. Aż się łezka w oku kręci, pamiętam, jak za czasów podstawówki ciupało się godzinami w "Magię i miecz". Na tamte czasy to był majstersztyk.

Dziś chciałbym polecić znakomitą grę planszową o intrygującym tytule MISJA. Zamiast punktów magii, siły czy innej diabelskiej "mocy", znajdziesz punkty miłości, heroizmu czy pomysłowości, zamiast abstrakcyjnych wampirów, demonów czy inny troli będziesz posługiwał się kartami z postaciami świętych. Całkiem innowacyjne. No i dobrze. W końcu pojawiła się pozycja, którą z pełną odpowiedzialnością można polecić dzieciakom, młodszym lub ciut starszym.

Nie od dziś wiadomo, że z wielką władzą idzie w parze wielka odpowiedzialność. Prawdziwi liderzy umieli jednak łączyć obie te rzeczy. MISJA to gra właśnie o takim przywództwie, w którym władza jest środkiem do celu, nigdy odwrotnie. Wcielając się w postać papieża Franciszka, Ignacego Loyoli, Franciszka Ksawerego czy Stanisława Kostki, będziecie mogli poznać nie tylko burzliwą i intrygującą historię zakonu jezuitów, ale przede wszystkim sprawdzić swoje zdolności planowania i strategii.

Wasze zadanie? Wspierajcie dzieła na terenie miasta, stawiajcie uniwersytety, szpitale, ale też mądrze pomagajcie ubogim i prowadźcie misje. Wraz z biegiem gry, odkryjecie, czym jest prawdziwe przywództwo Dynamiki dostarczą karty nieoczekiwanych wydarzeń. W drodze do celu pomogą Wam również słynni jezuici, którzy w swoim życiu łączyli cnoty duchowe z odwagą liderów, budujących nie tylko wspólnotę ludzi wiary, ale niejednokrotnie sprawnie działające miasta.

Pomysłowość, heroizm, przywództwo i miłość – oto cechy, które musi mieć każdy, kto wyruszy na MISJĘ. Odważysz się zbudować swoje dziedzictwo?

Dziękuję za przeczytanie artykułu. Podobał Ci się? Kliknij "Lubię to" poniżej!

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
12 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Wspieramy

Siepomaga.pl