Jak pomóc potrzebującym?

Finanse domowe

Zgodnie z zasadą, że prowadzenie bloga to pomaganie innym, mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek:
program Finanse Domowe  pobierz naprawdę za darmo

Zaś dla wymagających - kompletny budżet domowy w wersji komercyjnej - Finanse Domowe 2

Ty też możesz pomóc innymIle razy myślę o serwisie Siepomaga.pl, tylekroć słyszę w głowie słowa pewnej piosenki dla dzieci -

"...choć małe są i słabe są, to działając razem wielką mają moc",

 

która idealnie oddaje sens istnienia tego typu stron. Dlaczego chciałbym teraz o nim napisac? Przede wszystkiem dlatego, że od dawna sam osobiście chciałem podobną stronę stworzyć. Zawsze jednak brakowało czasu i motywacji. Teraz już wiem jedno - nigdy takiej strony nie wykonam. Zapytacie czemu? Bo dokładnie wszystko to, co sobie wymarzyłem i wyobraziłem zostało właśnie stworzone przez zespół Siepomaga. Wykonano kawał naprawdę dobrej roboty - gratulacje - i dlatego muszę się z Wami podzielić wrażeniami i  zachęcić do pomocy innym.

Jak to się zaczęło?

Już nie pamiętam dokładnie kiedy i  co wpisałem w google, że znalazłem tę dziwnie brzmiącą witrynę, trochę przypominającą znany już slogan Jurka Owsiaka. Niewiele jednak musiałem klikać, aby zorientować się, gdzie ja jestem i co to jest za strona. Po kilku minutach stwierdziłem z nieukrywanym wzruszeniem, że ktoś w końcu przelał moje myśli na "elektroniczny papier". Już wiedziałem, że trafiłem na Internetową Platformę Pomagania, miejsce, w którym wspólnie pomagamy potrzebującym.

Zapytacie, ale dlaczego akurat Siepomaga?

Przede wszystkim Siepomaga.pl współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizacjami prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną. Macie pewność, że nie jest to jakieś kolejne oszustwo. Ponadto w każdej chwili można śledzić ilość brakujących funduszy na dany cel - tego nie znalazłem na żadnej polskiej stronie o podobnej tematyce. Co jeszcze? Możecie poznać historię potrzebujących, organizować własne zbiórki wśród swoich bliskich i znajomych (przez Nasza-klasa, Facebook, Gadu-gadu, email), czy np. wspólny maraton. A może macie stary, niepotrzebny telefon? On też może stać się w pewien sposób darem dla innych.

Sposób obsługi transakcji jest bardzo prosty. Większośc polskich banków jest zintegrowanych z serwisem i przekazanie niewielkiej sumy pieniedzy naprawdę jest banalnie prostą i łatwą czynnością.

Więcej ważnych informacji oczywiście znajdziecie na stronie Siepomaga.pl.

Baner Siepomaga będzie zawsze w widocznym miejscu na mojej witrynie i wiem jedno, że jeśli choć jedna osoba poprzez ten link wejdzie i pomoże innym, będę najszczęśliwszą osobą pod słońcem, bo tym samym ja podam drugiemu pomocną dłoń.

Każdy może pomóc, i pamiętajcie, że nie liczą się kwoty, ale Wasza wspólna zbiorowa akcja. Ty też możesz zmienić świat.

Na koniec mogę podsumować Siepomaga - pierwszy polski prawdziwy system pomocy potrzebującym, do którego ciągle chce się wracać i cieszyć się pomagając innym.

 

Tags: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
4 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Wspieramy

Siepomaga.pl