Jak czytać ebooki? Tablet, smartfon a może eczytnik...

Finanse domowe

Zgodnie z zasadą, że prowadzenie bloga to pomaganie innym, mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek:
program Finanse Domowe  pobierz naprawdę za darmo

Zaś dla wymagających - kompletny budżet domowy w wersji komercyjnej - Finanse Domowe 2

Wielu z Was zapewne - prędzej czy później - stanie przed dylematem: co wybrać, jeśli chodzi o wygodne przeglądanie ebooków? Sprawa z pozoru wydaje się prosta, jednak warto poznać kilka szczegółów, które pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Tablety Samsunga, a w szczególności Apple'a szturmem podbijają serca internautów i wielbicieli gadżetów. Są to konstrukcje nowoczesne i niezmiernie przyjazne dla użytkownika. Funkcje multimedialne oszałamiają mnogością i atrakcyjnością. Niestety szokujące są również ceny, które powoli, lecz systematycznie spadają.

Czy możliwe jest wygodne czytanie ebooków za pomocą tabletów lub nowoczesnych smartfonów? Odpowiedź jest zaskakująca: NIESTETY NIE. Spytasz w czym tkwi problem? Otóż powód jest prozaiczny - wszystkie takie urządzenia po prostu świecą. To jest moim zdaniem ich jedyna, lecz ogromna wada. Nasze oczy narażone są na zmęczenie a w najgorszym wypadku na uszkodzenie wzroku. Ponadto ostatnie badania dowiodły, że wieczorne używanie urządzeń z matrycami TFT częściej powoduje bezsenność.

Nowoczesne eczytniki ebooków wyposażone są w tzw. e-papier (papier elektroniczny), który jest idealny do czytania. Technologia ta ponadto pobiera bardzo mało energii, dzięki czemu taki czytnik może pracować nawet miesiąc bez ładowania.

Dlatego pamiętajcie, jeżeli uwielbiacie czytać a jednocześnie chcecie oszczędzić wzrok i smacznie spać, jedynym sensownym rozwiązaniem są Eczytniki.

Aktualne koszty zakupu czytników są coraz mniejsze, jeśli chcesz sprawdzić aktualne ceny w Ceneo kliknij poniższy link.

Najlepsze e-czytniki - Kliknij tutaj aby porównać aktualne ceny

Znam kilka osób, które otrzymały je w prezencie i twierdzą, że były to (i praktycznie ciągle są) najbardziej niespodziewane a zarazem najbardziej przydatne i wykorzystywane na codzień w pracy i w domu urządzenia osobiste.

Jestem przekonany, że w przyszłości staną się nieodzownym elementem "wyposażenia" każdego ucznia, zarówno gdzieś daleko na zachodzie jak i w Polsce.

Dodatkowo analizy za rok 2012 dobitnie wskazują na dynamiczny wzrost zainteresownia eczytnikami w Polsce. Mogą się więc cieszyć potencjalni nabywcy, gdyż ceny powinny spadać w dół.

 

 

Dziękuję za przeczytanie artykułu. Podobał Ci się? Kliknij "Lubię to" poniżej!

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
2 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Wspieramy

Siepomaga.pl