I boję się znów - audiobook - Wanda Półtawska Niezwyciężony - audiobook - Stanisław Lem Rodzice w akcji. Jak dzieciom przekazywać wartości? - audiobook - Monika i Marcin Gajda Kto zabrał mój ser? - audiobook - Spencer Johnson Wyznania egzorcysty - audiobook - Gabriel Amorth Start-up bez pieniędzy - ebook - Mike Michalowicz 5 lat kacetu - ebook - Stanisław GrzesiukDowód - ebook - Eben AlexanderBogać się kiedy śpiszOdrodzenie Feniksa Motywacja bez granic

Dwuksiążka - nadszedł czas premiery...

Niezmiernie nam miło, że znalazłeś chwilkę, aby przeczytać ten artykuł.

Finanse domowe

Zgodnie z zasadą, że prowadzenie bloga to pomaganie innym ludziom, mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek:
program Finanse Domowe  pobierz naprawdę za darmo

Zaś dla wymagających budżet domowy w wersji - Finanse Domowe 2 - więcej informacji...

Pierwsza na świecie dwuksiążka "Liczy się efekt"2book – just 2good to be a book - takim hasłem wydawnictwo Złote Myśli rozpoczyna promocję pierwszej na świecie dwuksiążki, która od dzisiaj jest już w sprzedaży. Pozycja, która została wydana w formie dwubooka to "Liczy się efekt" Bartłomieja Popiela (autora takich hitów jak Zrobię to dzisiaj czy Przestań odwlekać i zacznij działać). Jej głównym tematem jest produktywność prowadząca do konkretnych, niesamowitych efektów.

2book lub dwuksiążka to nowa forma książki poradnikowej i edukacyjnej. Oryginalna budowa fizyczna ułatwia dostęp do najważniejszych treści. Czytelnik szybko ogarnia temat, czyta najważniejsze, a rozkoszuje się szczeg&oacut;łami. Może robić notatki, a w przyszłości szybko je znaleźć i odświeżyć wiedzę.

(źródło: www.zlotemysli.pl)

Czy będzie to strzał w dziesiątkę? Czy nowa forma książki spodoba się czytelnikom? Czy nadchodzi rewolucja w świecie poradników i książek edukacyjnych? Cóż, wszystko jest możliwe. Czas zweryfikuje nasze wątpliwości. Jedno jest pewne - jest to pierwsza w skali ogólnoświatowej emisja 2booka. Zastanawiam się czy inne wydawnictwa podążą tym śladem. Wszystko prawdopodobnie zweryfikuje rynek.

Dziękuję za przeczytanie artykułu. Podobał Ci się? Kliknij "Lubię to" poniżej!

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

E-prasa godna uwagi

Wspieramy

Siepomaga.pl