Dowód życia po śmierci - Eben Alexander

Finanse domowe

Zgodnie z zasadą, że prowadzenie bloga to pomaganie innym, mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek:
program Finanse Domowe  pobierz naprawdę za darmo

Zaś dla wymagających - kompletny budżet domowy w wersji komercyjnej - Finanse Domowe 2

Dowód - Eben AlexanderWierzysz w istnienie życia po śmierci, byty niematerialne czy samoświadomość, która nie potrzebuje materii?

Nauka nieustannie "odkrywa" coraz to nowe tajemnice, które według naukowców są niepodważalne. Wszystko, co można zbadać czy zmierzyć, co można opisać matematycznie, jest faktem, natomiast sfera duchowa jest całkowicie pomijana, wręcz wyśmiewana.

Wokół zalewa nas ogromna masa śmieciowych dyskusji pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami życia duchowego, czy nawet ogólnie jakiejkolwiek religii. Wmawia nam się, że Boga

nie ma, nigdy nie było a cała duchowość jest po prostu fikcją biednych, otumanionych ludzi.

Ja jednego jestem pewien, jeśli Boga nie ma, to powiedzcie mi jaki jest sens naszego życia, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy? Nie sądzisz, że to smutne?

Tym bardziej byłem zaciekawiony nową pozycją na rynku, która od razu stała się bestsellerem. Mam na myśli

Dowód Ebena Alexandra.

Tak, jak się spodziewałem, warto było czekać. Nie jest to pozycja encyklopedyczna, jeżeli chodzi o objętość, raczej większa nowelka. Po przeczytaniu strony, jesteś niezmienie ciekawy, co będzie dalej, dlatego baaardzo szybko się ją czyta.

O czym jest dowód?

To zbiór przemyśleń neurochirurga oparty na faktach, który zapadł w śpiączkę i "podrużuje po tamtej stronie mocy". To zderzenie świata nauki z przestrzenią nieba, czy też świadomością istnienia poza ciałem.

Lekarz, który całe swoje życie zawierzył nauce, nagle w niewytłumaczalny dla niego sposób, znajduje się po tamtej stronie.  Po siedmiu dniach, wybudzony ze śpiączki, stara sobie na nowo poukładać swój świat, jednak nic od tej pory nie będzie już takie samo.

Gorąco polecam tę pozycję wszystkim - zatwardziałym katolikom czy ateistom, innymi słowy jak mawiał poeta Tuwim - "czcicielom radia i fizyki". Jest idealnym prezentem dla przyjaciela, który smuci się po odejściu kogoś bliskiego. Podnosi na duchu, wypełnia nadzieją i miłością.

Na zakończenie załączam garść nutek...

Dziękuję za przeczytanie artykułu. Podobał Ci się? Kliknij "Lubię to" poniżej!

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
5 + 11 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Wspieramy

Siepomaga.pl