I boję się znów - audiobook - Wanda Półtawska Niezwyciężony - audiobook - Stanisław Lem Rodzice w akcji. Jak dzieciom przekazywać wartości? - audiobook - Monika i Marcin Gajda Kto zabrał mój ser? - audiobook - Spencer Johnson Wyznania egzorcysty - audiobook - Gabriel Amorth Start-up bez pieniędzy - ebook - Mike Michalowicz 5 lat kacetu - ebook - Stanisław GrzesiukDowód - ebook - Eben AlexanderBogać się kiedy śpiszOdrodzenie Feniksa Motywacja bez granic

Czy NLP można wykorzystać w szkole?

Niezmiernie nam miło, że znalazłeś chwilkę, aby przeczytać ten artykuł.

Finanse domowe

Zgodnie z zasadą, że prowadzenie bloga to pomaganie innym ludziom, mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek:
program Finanse Domowe  pobierz naprawdę za darmo

Zaś dla wymagających budżet domowy w wersji - Finanse Domowe 2 - więcej informacji...

NLP dlanauczycieliNauczyciel z długoletnim doświadczeniem  jak i  początkujący w zawodzie pracując w dzisiejszej szkole na pewno zadaje sobie pytanie jak uczyć, by uczniowie słuchali i byli zaciekawieni poruszanym tematem?

Co można jeszcze poprawić, udoskonalić, jakich metod użyć, czym zaimponować?

Czy w ogóle można jeszcze ucznia zafascynować wiedzą?

By sprostać własnym oczekiwaniom i swoich podopiecznych warto sięgnąć po ciekawą literaturę, jaką niewątpliwie jest pozycja autorstwa Richarda Churches'a, Rogera Terry

NLP dla nauczycieli. Szkoła efektywnego nauczania.

 

Programowanie neurolingwistyczne (NLP) – luźny zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z wyobrażeniami, nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi.

NLP pozwoli Ci zrozumieć, jak działają ludzkie umysły, jak działają umysły Twoich uczniów. Okazuje, się, że to niezwykle skuteczne narzędzie pozwalające na rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych, kontrolowanie własnych emocji. Bo jak dowodzą autorzy niezwykle ważne jest Twoje nastawienie do lekcji, samopoczucie oraz to, czy sam jesteś odpowiednio zmotywowany.

Lektura tego podręcznika to niezrównana pomoc przy tworzeniu własnego efektywnego warsztatu pracy. Znajdziesz tu świetne wskazówki jak ciekawie przekazywać wiedzę, panować nad uczuciami, rozwijać zdolności i umiejętnie korzystać z metod pozytywnego wpływania na innych.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co zrobić by zostać super nauczycielem to właśnie książka dla Ciebie. Nie zwlekaj, nie dopuść do frustracji.

Szukaj nowych rozwiązań i ciesz się osiągnięciami swoich uczniów.

Dziękuję za przeczytanie artykułu. Podobał Ci się? Kliknij "Lubię to" poniżej!

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

E-prasa godna uwagi

Wspieramy

Siepomaga.pl