1001 sposobów jak ograniczyć wydatki domowe

Finanse domowe

Zgodnie z zasadą, że prowadzenie bloga to pomaganie innym, mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek:
program Finanse Domowe  pobierz naprawdę za darmo

Zaś dla wymagających - kompletny budżet domowy w wersji komercyjnej - Finanse Domowe 2

Michał SzafrańskiŁysy gość po czterdziestce, z dużym poczuciem humoru, niewyobrażalną pasją, do tego co robi, a przede wszystkim wielką charyzmą i osobowością, która dzieli się z ludźmi. To ktoś, kogo warto poznać. Ma na imię Michał.

Już dawno miałem zamiar coś o nim napisać, ale nigdy nie mogłem znaleźć choć odrobiny wolnego czasu. Dzisiejszy artykuł Michała był jak solidny kopniak motywacji. Musiałem się nim z Tobą podzielić. Z duma mogę stwierdzić, że strona jakoszczedzacpieniadze.pl jest jedną z najlepszych, jakie miałem okazję ostatnio odwiedzać, zresztą sprawdź sam , a szybko się przekonasz.

To jest blog Michała Szafrańskiego, dotyczący oszczędzania, ograniczania wydatków i inwestowania pieniędzy. Wydawać by się mogło, cóż, blog jak blog. Otóż nie. To jest jeden z najlepszych blogów 2013 roku, jaki pojawił się w Polsce. Kilka dni temu otrzymał bodajże 3 nagrody w konkursie bloga roku. To mówi samo za siebie.

Prowadzony jest wręcz wzorcowo. Po prostu miodzio. Teksty są NIESAMOWITE i szczegółowe a jednocześnie okraszone świetnym humorem. Wszędzie mnóstwo liczb, cyferek i statystyk – kawa na ławę. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką pasją i zaangażowaniem.

Życie z bloga

Jak nie wierzysz, że z bloga można żyć, to zerknij do Michała. Jestem przekonany, że zmienisz zdanie.

Pracując w sektorze IT pewnego pięknego dnia, rzucił etat i rozpoczął przygodę z blogowaniem. Blogowaniem, które jest olbrzymią frajdą i pasją. Jest też możliwością dzielenia się swoja wiedzą i doświadczeniem, a jemu wychodzi to wręcz wyśmienicie. Wielki szacunek.

Polecam ze swojej strony – zapisz się na darmowy newsletter. Zawsze garść ciekawych informacji, co ważne, za każdym razem bez spamu.

Artykuł, który mnie tak zmotywował, możesz przeczytać tutaj - http://jakoszczedzacpieniadze.pl/refleksje-po-blog-roku-2013

To jedyna osoba, jaką znam, która dzieli się w sieci swoimi dochodami i wydatkami (patrz Raporty Michała) od deski do deski, ba wszystko jest logicznie poukładane, skategoryzowane i sensownie zbilansowane. Ogrom pracy i odwagi.

Blog w tej chwili stał się jego pracą na pełny etat, firmą, która rozwija się bardzo dynamicznie i mądrze. Strona liczy sobie niecałe 2 lata. Zrobić coś takiego w tak krótkim czasie świadczy o niebywałej klasie. Czekam z niecierpliwością na kolejne teksty.

Podziekowania

Na koniec chciałbym Michałowi  po prostu zwyczajnie podziękować, za to że jest. Za to, że potrafi w ludziach budować same pozytywne emocje, że motywuje ich do działania, do pracy nad sobą, że dzięki niemu świat staje się lepszy.

DZIEKI MICHAŁ za tę cząstkę siebie dla innych…

Na koniec krótka prezentacja sylwetki Michała.

Dziękuję za przeczytanie artykułu. Podobał Ci się? Kliknij "Lubię to" poniżej!

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
7 + 8 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Wspieramy

Siepomaga.pl