I boję się znów - audiobook - Wanda Półtawska Niezwyciężony - audiobook - Stanisław Lem Rodzice w akcji. Jak dzieciom przekazywać wartości? - audiobook - Monika i Marcin Gajda Kto zabrał mój ser? - audiobook - Spencer Johnson Wyznania egzorcysty - audiobook - Gabriel Amorth Start-up bez pieniędzy - ebook - Mike Michalowicz 5 lat kacetu - ebook - Stanisław GrzesiukDowód - ebook - Eben AlexanderBogać się kiedy śpiszOdrodzenie Feniksa Motywacja bez granic

Dwuksiążka - nadszedł czas premiery...

Niezmiernie nam miło, że znalazłeś chwilkę, aby przeczytać ten artykuł.

Finanse domowe

Zgodnie z zasadą, że prowadzenie bloga to pomaganie innym ludziom, mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek:
program Finanse Domowe  pobierz naprawdę za darmo

Zaś dla wymagających budżet domowy w wersji - Finanse Domowe 2 - więcej informacji...

Pierwsza na świecie dwuksiążka "Liczy się efekt"2book – just 2good to be a book - takim hasłem wydawnictwo Złote Myśli rozpoczyna promocję pierwszej na świecie dwuksiążki, która od dzisiaj jest już w sprzedaży. Pozycja, która została wydana w formie dwubooka to "Liczy się efekt" Bartłomieja Popiela (autora takich hitów jak Zrobię to dzisiaj czy Przestań odwlekać i zacznij działać). Jej głównym tematem jest produktywność prowadząca do konkretnych, niesamowitych efektów.

2book lub dwuksiążka to nowa forma książki poradnikowej i edukacyjnej. Oryginalna budowa fizyczna ułatwia dostęp do najważniejszych treści. Czytelnik szybko ogarnia temat, czyta najważniejsze, a rozkoszuje się szczeg&oacut;łami. Może robić notatki, a w przyszłości szybko je znaleźć i odświeżyć wiedzę.

(źródło: www.zlotemysli.pl)

Czy będzie to strzał w dziesiątkę? Czy nowa forma książki spodoba się czytelnikom? Czy nadchodzi rewolucja w świecie poradników i książek edukacyjnych? Cóż, wszystko jest możliwe. Czas zweryfikuje nasze wątpliwości. Jedno jest pewne - jest to pierwsza w skali ogólnoświatowej emisja 2booka. Zastanawiam się czy inne wydawnictwa podążą tym śladem. Wszystko prawdopodobnie zweryfikuje rynek.

Dziękuję za przeczytanie artykułu. Podobał Ci się? Kliknij "Lubię to" poniżej!

Oceń ten artykuł: 

Twoja ocena: Brak Average: 4 (1 vote)
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, wystaw odpowiednią ocenę

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
10 + 3 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

E-prasa godna uwagi

Wspieramy

Siepomaga.pl